icon

VPNhub

2.14.2-mobile için
Android

4.5

34

Bilgilerinizi şifreleyin ve IP'nizi gizleyin

441.3k

Bu uygulamayı oyla

All ages

VPNhub, coğrafi kısıtlamalar olmadan, güvenlik duvarlarını atlayarak ve tüm özel bilgilerinizi gizleyerek anonim olarak internette gezinmenizi sağlayan özel ve ücretsiz bir VPN'dir. Bu şekilde, herkese açık WiFi ağında güvenli şekilde gezinebilirsiniz.

VPNhub'un ücretsiz sürümü sadece ABD üzerinden bağlanmanızı sağlar. Bununla birlikte, VPNhub'un sunduğu herhangi bir premium plan için ödeme yaparsanız, Avustralya, İsveç, Kanada, Brezilya, Kore, Singapur ve daha fazlası dahil olmak üzere bir düzineden fazla farklı lokasyon üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

VPNhub ile ilgili harika şeylerden biri basit arayüzü. Tek yapmanız gereken, VPN'yi etkinleştirmek ve güvenli bir şekilde taramaya başlamak için ekrana bir kez dokunmaktır. Ayrıca, seçeneklerde, yalnızca bildirim almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bu kadar.

VPNhub mükemmel özellikler ve kullanımı kolay bir arayüz sunan mükemmel bir VPN uygulamasıdır. Web'de anonim ve güvenli bir şekilde gezinmek için güvenli ve güçlü bir çözümdür.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X